Tagasiside

Olen olnud Tenderly kaunite käsitööseepide truu austaja ja kasutaja juba mitu aastat. Iga uus seep on läinud mingil moel mulle südamesse, sest see kannab alati mingit erilist mõtet või sõnumit – oma välimuse, lõhna, pakendi ja kogu oma olemusega. Minu meelest on sellised kunstipärased seebid täiuslikud ja universaalsed kingitused. Nii iseendale kui teistele. Ja nii ma kingingi rõõmuga neid oma kallitele sõpradele, aga seejuures ei unusta ka iseennast. Hellitan end tihtipeale mõne kauni Anu hoole ja armastusega valmistatud seebiga. Toodete valik on nii lai ja uueneb pidevalt, et alati leian sealt meeldivaid üllatusi nii mehele, lapsele, sugulastele kui ka igas vanuses sõpradele. Ja kõik muudkui imestavad, kui armsad võivad ühed seebid olla! Kindlasti soovitan soojalt Tenderly tooteid kõigile, kes pole veel proovinud. Tenderly käsitööseebid on minu jaoks tõestus sellele, kui palju ilu ja rõõmu võivad meie ellu tuua ilusad pisiasjad, mis on tehtud südamest! Ma tänan Anu kõikide nende imeliste üllatuste ja rõõmuhetkede eest ja soovin alati innustust, jõudu ja küllust!

Ksenia Mets


 

Meie pere esimene kokkupuude Tenderly seepidega oli juba 2012. aastal. Meeseep ja palju kiidetud Tõrvaseep olid kaks esimest, mis tekitasid lausa sõltuvuse. Erinevad huvitavad kujud ja koostised, kõik tuli ära proovida, sest iga seep paneb keha isemoodi helisema. Oleme tänaseks julgelt öeldes 90% toodangust ära katsetanud. Glütseriinseebid ja külmprotsessi seebid on meil igapäevaseks kätepesuks ja muidu lapse lemmikuks. (Laps oli kolmene, kui hakkasime kasutama). Kehaseepidest on igal pereliikmel omad favoriidid. Ei ole see vaid naiste pärusmaa, vaid ka meespere kasutab usinalt neid seepe, sest nahk on pärast pesu siidine ja ei kisu. Koorivate omadustega seebid tõesti koorivad mõnusasti nahka. Mõnikord avastan ennast vannitoast nagu seebigurmaan, kes kasutab sama pesu ajal lausa kolme seepi korraga – koorimiseks, niisutamiseks ja näopesuks. Isegi näo pesuks sobivad need seebid imehästi. Ammu pole poe seepe kasutanud ja nii mõnigi kord on korralik ehmatus tabanud, kui olen avastanud, et seebivarudest on alles ainult üks seep. Kord jõulude ajal piparkoogimehikese seepi kinkides mainisin ettevaatlikuse pärast kingisaajale, et tegu seebiga… oli too väga õnnelikult üllatunud. Tema arvas, et tegu pakendatud piparkoogiga ja olekski hambad sisse löönud. Ja oma ema sai ka meil hea tünga jõulude ajal, et miks meil seebialusel piprakook on. Lubasin tal sellega käsi pesta, et tegu ikka seebiga.

Head kogemused on ka nakatanud minu ämma. Ämm ütles, et ta naudib Tenderly tooteid, sest need on pehmed, väga niisutavad, värskendavad. Neil on esteetiline välimus, mõnusad lõhnad. Tervislikud. Väga puhtad toorained. Väga ilusad kujud. „Tunnen ennast hästi pärast nende toodete kasutamist ja tohutult mõnusa tunde tekitab see, kui lapselaps alati valib oma seebid kohe välja ja siis ei saa last enam saunast ära, sest ta peseb ennast ise oma lemmik seebiga. Mõnikord ka mitmega korraga.“

Jõudu ja jaksu Sulle Anu ning palju päikest Sinu tegemistesse!

Krista