Õnnitluskaart nr 0409-18

9.90

Kaart nr 0409-18. Rahataskuga õnnitluskaart. Õnnitluskaarti saab kasutada nii kahepoolse kaardina kui ka rahakaardina. Kaardi sees on rahatasku küljes olevad teibid lahti jäetud. Kui soovite tavalist kahe poolega kaarti, lõigake ise rahatasku riba maha.

Kaart on valmistatud 300g/m värvilisele või valgele kartongile.

Kaardi mõõtmed: 21 x 11cm. Võimalik sisse printida ka Sinu poolt valitud õnnitlus, see teenus juurde 1€. Sisse prinditav õnnitlus on tavalisel koopia paberil, lõigatakse välja äärtest veidi väiksem ja kleebitakse kaardi külge kahepoolse teibiga. Soovi korral tee “linnuke” valikusse : “Soovin teksti kaardile” ja palun saada kaardile minev õnnitluse tekst aadressile: tenderly.seebid@gmail.com

Kaarti ostes vali palun postitusviisidest Omniva tähitud maksikiri 3.45€. See valik kehtib ainult kaartide ostu korral.  Kaart saadetakse Sulle mulliümbrikus tähitud maksikirjana. Palun ole kindel, et Sinu postiaadress on lisatud postitamise andmetesse.  Soovi korral võid oma aadressi tellimust tehes märkmetesse lisada. Kui sa tead, et sind ei ole kodus, kui postiljon tuleb, palun märgi tellimusse oma postkontori aadress ja saad oma kirja kätte nõudmisel postkontorist. Sulle saadetakse SMS või e-kiri saadetise saabumisel postkontorisse.

Võid valida ka tavalise Omniva pakiautomaadi teenuse, omal vastutusel.

 

Laos