“Lootos” maikellukese lõhnaga

5.60

Lootos esindab nii ilu kui ka vabadust. Hoolimata asjaolust, et ta juured on mudas, jätkab ta hõljumist vee peal, saamata mustaks ja räpaseks. Lootoselill esindab ka valgustatuse saavutamist. Lootos sümboliseerib uuestisündi, kõige pimedama päeva koitu ja võimet näha minevikus tehtud vigu. “Lootoslille” seep lõhnab kaunite piibelillede järele ja meenutab saajale kindlasti päikeselist kevadet.

Kitsepiimaga glütseriini seep mõjub su nahale hellalt ja niisutavalt. Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sullfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, Butylphenyl methylpropional*, Citronellol*,Hexyl Cinnamal*, Hydroxycitronellal*, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde*, Limonene*, Linalool*.

*- aroomiõli koostisosad.

Pakkepaela värv võib erineda pildil olevast.

Kaal ca 100 g

Laos

Sulle võib meeldida ka…