“Liblikas” pärnaõie lõhnaga

5.60

Liblikal on pikk sümboolse tähendusega ajalugu. Varased kristlased uskusid, et liblikas esindab inimese hinge. Kreeka keeles tähendab «psyche» nii hinge kui liblikat ja paljudes kultuurides on liblikas hinge sümboliks. Hiinas tähistab see abieluõnne; mõnedes indiaanlaste hõimudes vaadati liblika poole juhendamise saamiseks, kui nende elus olid parajasti toimumas mingid muudatused. Läbi metamorfoosi muutub vingerdav ussike kauniks ingliks ning sel põhjusel kasutatakse liblikaid tihti muutuste märgina.

Kitsepiimaga glütseriini seep mõjub su nahale hellalt ja niisutavalt. Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional*, Cinnamyl alcohol*, Hexyl Cinnamal*, Linalool*, CI 19410.

*- aroomiõli koostisosad.

Pakkepaela värv võib erineda pildil olevast.

Kaal ca 100 gr

Laos

Sulle võib meeldida ka…