Suur kookospiima seep ilma lõhna ja värvita

5.90

Eriti suur ja raske seep- 120-130 g.

Kui otsid lõhna- ja värvivaba, sügavalt niisutavat seepi, õnnitle end-  oled selle leidnud! Selle seebi sees on kasutatud mõlemat: nii kookospiima pulbrit kui ka kookospiima. Kookospiima seebid on parim valik ka õrnale ja kuivale nahale. Kookospiimaga tehtud seep jätab naha pehmeks, siidiseks ja niisutatuks. Sobib ka beebide pesuks alates 6 elukuust. Peale ekstra niisutava toime vahutab kookospiimaga tehtud seep väga ohtralt ja mõnusalt. Tal on ka sügavpuhastav toime, see ei pühi pestes nahalt maha selle loomulikku rasu.

Sobib ka lastele alates 6. elukuust, tundliku nahaga inimestele ning veganitele.

Koostises: oliiviõli, koosrasv, palmirasv, vesi, seebikivi, kastoorõli, kookospiima pulber, kookospiim.

Ingredients: Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Seed Butter, Elaeis Guineensis Butter, Aqua, Sodium Hydroxide, Ricinus Communis Seed Oil, Coconut milk powder, Coconut Milk.

Toode on energeetiliselt laetud nahka niisutava energiaga.

Kaal ca 120-130g

Laos

Rohkem kookospiima kohta:

Kookospiim on rikas E-vitamiinide poolest ja sisaldab rasvhappeid, mis niisutavad sügavalt just kuiva nahka. Kookospiim annab seebile sellised niisutavad omadused ja kreemisuse, mida ei saa saavutada ainult õlide ja rasvadega seepi valmistades.

Väike nõuanne:

Vannis või duši all käies kuivatab ka liialt soe vesi meie nahka. Seega oleks mõistlik end pesta kehasooja veega ja mitte kauem kui 15 minutit.