“Beebi-Ingel” maikellukese lõhnaga

5.60

Kõige ilmsem armastuse sümbol on süda- see on igavese armastuse, romantika ja kogu inimkonna elujõu sümbol. Süda sümboliseerib ka sõprust, julgust, romantilisi suhteid ja tunnete väljendamist. Ingel tähendab kreeka keeles – „saadik, sõnumitooja”. Ingel on taevalik olend, kes edastab inimestele sõnumeid. Inglid päästavad inimesi ohtudest ja kaitsevad neid. Inglid mängivad pille, laulavad ja kajastavad nii puhast taevalikku õndsust.

Kitsepiimaga glütseriini seep mõjub su nahale hellalt ja niisutavalt. Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sullfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, Butylphenyl methylpropional*, Citronellol*,Hexyl Cinnamal*, Hydroxycitronellal*, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde*, Limonene*, Linalool*.

*- aroomiõli koostisosad.

Pakkepaela värv võib erineda pildil olevast.

Kaal ca 100 g

Laos