Beebi-Ingli ja Mustika Musi kinkekomplekt

16.50

Kinkekomplekti kuuluvad pirni lõhnaga Beebi-Ingli seep kitsepiimaga ning magusa mustika lõhnaga Mustika Musi seep. Kingitus on käsitsi kaunistatud.  Karp on läbipaistvast PVC-st, sees beez täitematerjal.

KITSEPIIMAGA GLÜTSERIINI SEEP “BEEBI-INGEL”- Kõige ilmsem armastuse sümbol on süda- see on igavese armastuse, romantika ja kogu inimkonna elujõu sümbol. Süda sümboliseerib ka sõprust, julgust, romantilisi suhteid ja tunnete väljendamist. Ingel tähendab kreeka keeles – „saadik, sõnumitooja”. Ingel on taevalik olend, kes edastab inimestele sõnumeid. Inglid päästavad inimesi ohtudest ja kaitsevad neid. Inglid mängivad pille, laulavad ja kajastavad nii puhast taevalikku õndsust.

Kitsepiimaga glütseriini seep mõjub su nahale hellalt ja niisutavalt. Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, Hexyl Cinnamal*, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde*, CI 19140.

*- aroomiõli koostisosad.

Seebi kaal ca 90g

GLÜTSERIINI SEEP “MUSTIKA MUSI”– meeldib üheksale inimesele kümnest. See on hurmavalt mõnusa magusa mustika aroomiga seep, mis saavutas müügi edetabelis esikoha aastal 2014/2015.

Glütseriini seebi tunned esmapilgul ära selle läbipaistvuse tõttu. Glütseriin on ka super nahaniisutaja.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Pentasodium Pentetate, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate, Parfum, CI 51319.

Seebi kaal ca 100 g

Karbi mõõdud: 17 x 13 x 5 cm

Laos

Sulle võib meeldida ka…