Tellimistingimused

Tellimistingimused

tenderly.ee internetipoodi  haldab Aleks-Projekt OÜ, reg koodiga: 10984670, asukohaga Tartu, Ääsi 8.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu.

Kaupa saadetakse Eestisse ja Soome.

Tellimuse saab vormistada registreeritud kasutajana või külalisena. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangaülekande abil.

Tenderly e-poe kassas saab tasuda Swedbank, SEB, LHV, Luminor, COOP või PocoPay pangalinkide abil. Aleks-Projekt OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kui tellimus on kodulehel kinnitatud, saabub kasutaja e-mailile teavitus tellimuse kinnitusega. Kui makse on tasutud pangalingi abil, saabub teise e-kirjaga kohe ka teavitus tasumise kohta ja arve. Registreeritud kasutaja saab tellimuse kinnituse ja arve ka hiljem alla laadida logides sisse oma kasutajaga ja liikudes Tellimiste ajaloo lehele.

Kui tasumine pangalingi abil ebaõnnestub või soovid tasuda pangaülekandega, tasu tellimuse eest e-mailile saabunud tellimuse kinnituse aluse. Makse saaja on Aleks-Projekt OÜ, arveldusarve EE262200221060688021. Lisa selgitusse kas tellimuse number või saaja nimi.

Kauba saadame Eestisse Omniva pakiautomaati, Itella Smart pakiautomaati, Omniva postkontorisse või kulleriga või kasutate võimalust: tulen ise kaubale järele eelnevalt kokkulepitud ajal.

Soome saadetakse kaup Itella Smart pakiautomaati.

Soovitame valida külmakraadide korral Itella Smart postiautomaadid, mis asuvad reeglina kaubanduskeskuste sees. Käsitööseepidele ei ole kasulik läbi külmuda ja pärast jälle üles sulada.

Kauba eest saab tasuda ettemaksuna.  Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.

PayPal kontoga

Selleks pead avama PayPal konto ja siduma oma krediitkaardi selle kontoga. Kui peaks tekkima vajadus raha tagastamiseks, saame selle lihtsalt tagasi saata sinu PayPal kontole.

Eesti-sisestel tellimustel on transpordi hinnad alljärgnevad:

Omniva pakiautomaat 3.90 €,üle 40 € tellimustel tasuta.

Itella Smartposti pakiautomaat 3.45€; üle 40 € tellimustel tasuta.

Omniva pakk pakiautomaadist postkontorisse 5.70 €.

Omniva kuller 7.40€

Transport Soome

Itella Smartposti pakiautomaati 15.00€

Tellimuse täitmise tähtaeg

Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 2, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul makse laekumisest. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest.

Tellimuse kohaletoimetamine

Klient vastutab Aleks-Projekt OÜle edastatud andmete õigsuse eest. Kui klient on edastanud vigased või valed andmed ja tellimust pole võimalik kohale toimetada, ei vastuta müüja tekkinud viivituse eest.

Saadame kliendi e-mailile teavituse kauba teele paneku kohta. Üldjuhul jõuab pakk pakiautomaati või postkontorisse teele panemisele järgneval või ülejärgneval päeval. Teenusepakkuja saadab selle kohta kliendi kontaktandmetele teavituse.

Pakiautomaadi pakkide hoiuaeg on 7 päeva, postipakkidel 14 päeva.  Kui klient ei lähe kaubale järgi postifirma poolt ettenähtud tähtaja jooksul, kannab klient sellest tulenevad paki tagasisaatmisega seotud kulud.  Tagasi saadetud tellimused postitame uuesti juhul, kui klient tasub täiendavad postikulud. Muul juhul tellimus tühistatakse ja kliendile makstakse tagasi summa, millest on maha arvestatud tagastamistasud.

Kauba tagastamine

Tellijal on õigus tagastada kasutamata ja originaalpakendis kaup müüjale 14 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: avatud pakendiga kosmeetika ja muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4. Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.

Tenderly.ee katab valesti saadetud kauba ja ebakvaliteetse kauba saatmise ja vahetamisega seotud kulud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Müüja õigus lepingust taganeda

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

Raha tagastamine

Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.

Omandireservatsioon

Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

Isikuandmete kasutamine

Aleks-Projekt OÜ/ Tenderly on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Veebipood kasutab tellimise tegemise käigus ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Lõppsätted

Ettevõte jätab endale õiguse hindu ja tellimistingimusi ette teavitamata muuta.

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.