Kuidas ja miks ma seda teen?

Me kõik soovime, et inimese hing ja vaim püsiks värske ja rõõmsana. Selleks on vaja omaette olemise aega- et süüvida oma hinge sügavustesse ja sukelduda oma emotsioonide pagasisse. Leida seal tasakaal ja viibida sellises olemises võimalikult kaua, end nautides. Vaimsetes praktikates nimetatakse sellist tegevust meditatsiooniks. Meditatsioon pole ainuüksi istumine, käed põvedele toetatuna. See võib olla ka tegelemine oma kõige suurema kirega, olgu selleks siis hobi või hoopis Sinu töö.

Viibides loomingulises meditatsioonis lööb mu süda ühtses rütmis kõiksuse ja armastusega, minu meel ja mõtted vaikivad mõneks ajaks. See kõik laseb mul tegutseda juhatatud viisil, kuulates samal ajal oma südant. Andes endale loa laskuda üleni loomingusse, vabastada oma meel ja mõistuse hääl, sünnivad Sinule tehtud pisikesed, kuid õnnelikuks tegevad asjad, otse minu südamest. Loodetavasti oskad Sa nautida seda pisikest õnnehetke üleni- pakun Sulle õnne läbi pisiasjade!

Soovin oma käsitööga teha inimesi õnnelikuks, tuua nende ellu meeldivaid üllatusi, rõõmu ja armastust. Näidata, et hoolin.

Peale pesemisnaudingu saad kaasa ka killukese kunsti ning väikese vaimse mõttetera oma hinge sügavustesse süüvimiseks. Vaimne sõnum on sattunud Sinu juurde küll juhuslikkuse printsiibil, kuid nagu tead, universumis pole juhuslikkust olemas. Järelikult- Sa lihtsalt pidid selle sõnumiga kohtuma. Võta vastu kaunis ja praktiline kunstiteos, naudi olemist vannis või dushi all ning pane tähele Sulle saadetud sõnumit.

Armastuse ja hoolivusega,

ning ikka naeratades,

Anu