KKK

Kui kiiresti kaup minuni jõuab?

Kaup pannakse teele hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Tavaliselt juba samal päeval. Alati võid kirjutada kassas olles kommentaari lahtrisse oma erisoovi. Kui vähegi võimalik, püüame alati kõik klientide soovid täita.

Kui soovid saata tähtpäevaks kingituse või kaardi, võid paluda see postitada saajani  otse e-poest. Teeme kõik endast võimaliku, et tagada Sulle rahuldustpakkuv teenus ja ostukogemus.

“Avastasin alles täna, et mul on homseks pulma minekuks pulmakaarti vaja. Mis nüüd saab?”

Kui pulmakaardi postitamisega on juba väga kiire- palun helista enne kaardi ostmist ja leiame lahenduse, kuidas kaup kõige kiiremini Sinuni toimetada:  +37251907759. Üldiselt toimib postitamine kiiremini suuremate linnade vahel, näiteks Cargoga. Õhtul enne kl 20 postitatud kaart jõuab Sinuni järgmise päeva hommikul hiljemalt kl 11. Kui tellida ka õnnitlustekst kaardi vahele, siis polegi muud, kui võtta enne peole minekut kaart postist ja pidu nautida.

Kas internetist tellitud kaubale saab ise järele tulla?

Jah, e-poe asukoht on Tartu, Ääsi 8. Sellele aadressile saad ise oma kaubale järele tulla. Palun helista kindlasti enne tulemist ette: +37251907759. See ei ole füüsiline pood ja ei oma kindlaid lahtioleku aegu.

Sellel aadressil saab ka kokkulepitud ajal tulla seepe nuusutama ja ostma. Kuna e-poes nuusutada ei saa, siis pakume seda võimalust.

Kui soovin seepe tellida firma logoga, kui palju aega ette peaksin tellimuse vormistama?

Kõige parem on alustuseks helistada ja kokku leppida, mis materjalist seebid tulevad. See paneb paika ka aja, millal seebid reaalselt Sinuni jõuavad. Külmprotsessi seebid (on läbipaistmatud ja neile saab stantsiga sisse lüüa firma logo) peavad pärast valmimist riiulil kuivama 4 nädalat, enne kui need kasutusvalmiks saavad.

Glütseriini seebid (on need, millel paistab logo või pilt  läbi pealmise seebikihi) saab pakkida ja teele panna kohe peale tahenemist, st 1-2 tunni pärast. Tellimusele kuluv aeg sõltub ka soovitud toodete arvust, tooraine olemasolust, pakkimise kiirusest ja postitusele kuluvast ajast. Kuna tegemist on käsitööga, siis tuleb kõigeks aega varuda.  Tooraine tellimine võib võtta 10-14 päeva.

Tähtis on jätta enda kontakt ja kirjeldada soovitud tulemust: tenderly.seebid@gmail.com; +37251907759.

Kas seep “Külluslik elu” muudab mu naha kuldseks, kui end sellega pesen?

Ei, seep sisaldab kuldset micat, mida kasutatakse kosmeetika tööstuses lauvärvide jm toodete sees. See on ülipeenike kullapuru, mis loputades koos veega maha tuleb. Seep on mahapestav toode. Kreemidesse pandud kuldne mica pulber jätab naha metalselt sillerdama.

Toodete koostisesse on märgitud: “seebikivi”, kas see on ohtlik?

Külmprotsessi seepide valmistamisel kasutatakse seebikivi. Valmistoodetes seebikivi ei esine. Seebistumisel muutuvad rasvad ja õlid seebikivi toimel seebiks. Tekib täiesti uus aine-seep. Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrus nr 1223/2009/EÜ järgi peab valmistaja lisama tootele INCI koostise (see on ülemaailmselt levinud nimistu, millest kõik üheselt aru saavad). INCI nimistusse lisatakse kõik komponendid, millest seep tehtud on. Kui toode on valmistatud seebikiviga, siis ei esine sellest kasutajale mingit ohtu.

Kui soovin tellida seepe firma kingitusteks, siis mis ajaga peaksin arvestama?

Üldiselt saavad külmprotsessi seebid nö “küpseks” nelja kuni kuue nädala jooksul. Kui soovite seepide peale ka oma firma logo, siis tuleb alustada stantsi tellimisest, mis võtab aega ca  1 nädal. Vahel on vaja ka eraldi toorainet tellida, see kõik võtab aega. Kokkuvõtteks 2 kuud enne üle andmist on piisav aeg tellimuse esitamiseks. Seega, kui soovite jõulupeol seepide näol kinke jagada, tuleks tellimus esitada juba oktoobri alguses või hiljemalt keskpaigas.