Liblikaga seepide kinkekomplekt

16.50

Kinkekomplekti kuuluvad glütseriini seebid kitsepiimaga “Haldjas Liblikaga”  vaarika lõhnaga ning  “Liblika” seep pärnaõie lõhnaga. Kingitus on käsitsi kaunistatud.  Karp on läbipaistvast PVC-st, sees beez täitematerjal.

HALDJAS LIBLIKAGA- vaarika aroom meeldib paljudele just oma tõelisuse ja värskuse poolest. See on parim valik värskeid ja puuviljaseid aroome armastavale inimesele. Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, CI 16035, Limonene*, Linalool*.

*- aroomiõli koostisosad.

Seebi kaal ca 80g

“LIBLIKAS” PÄRNAÕIEGA- Liblikal on pikk sümboolse tähendusega ajalugu. Varased kristlased uskusid, et liblikas esindab inimese hinge. Kreeka keeles tähendab «psyche» nii hinge kui liblikat ja paljudes kultuurides on liblikas hinge sümboliks. Hiinas tähistab see abieluõnne; mõnedes indiaanlaste hõimudes vaadati liblika poole juhendamise saamiseks, kui nende elus olid parajasti toimumas mingid muudatused. Läbi metamorfoosi muutub vingerdav ussike kauniks ingliks ning sel põhjusel kasutatakse liblikaid tihti muutuste märgina.

Glütseriin on super nahaniisutaja, kitsepiim annab seebile erilise siidisuse ja vahu sisaldades hulganisti erinevaid vitamiine.

Koostises: kitsepiimaga glütseriini seebimass, aroomiõli, seebivärv.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional*, Cinnamyl alcohol*, Hexyl Cinnamal*, Linalool*, CI 19410.

*- aroomiõli koostisosad.

Seebi kaal ca 100 g

Karbi mõõdud: 17 x 13 x 5 cm

Laos

Sulle võib meeldida ka…