Leinakaart 1015

6.58€

Availability: 2

Leinakaart nr 1015. Kaart on kahe poolega, seest tühi. Kaardi mõõtmed: 21 x 11cm. Sees on must kartong, millele on võimalik sisse printida Sinu poolt valitud kaastundeavaldus ja saata see otse e-poest saajale. See teenus juurde 1€. Sisse prinditav kaastunde tekst on tavalisel koopia paberil, lõigatakse välja äärtest veidi väiksem ja kleebitakse kaardi külge kahepoolse teibiga. Soovi korral tee “linnuke” valikusse : “Soovin teksti kaardile” ja palun saada kaardile minev kaastundeavaldus aadressile: tenderly.seebid@gmail.com

Kaart on valmistatud 300g/m mustale kartongile. Peal on sinakashallikas 220 g/m veidi läikiv kartong, inglitiivad ja valge pitsiline rist.

Kaardi alumises osas on tekst:

“Avaneb valguse värav,

viib taevasse sätendav sild.

Vikerkaar helge ja särav,

su hingest saab tähekild”.

Siin üks väike näide kaastundeavaldusest, mille võib kohendada Sinule ja saajale sobivalt ning kaardi sisse printida:

Kallid ………….!

Tunneme teile südamest

kaasa …….. kaotuse puhul.

Oleme mõtetes teiega ja

saadame südamele armastust

ning hingele paisid.

….. perega

kuu nimetus, 20…

Kaarti ostes vali palun postitusviisidest Omniva tähitud maksikiri 3.45€. Kaart saadetakse Sulle või otse leinajale mulliümbrikus tähitud maksikirjana. Palun ole kindel, et Sinu või leinaja postiaadress on lisatud postitamise andmetesse.  Soovi korral võid need tellimust tehes märkmetesse lisada. Kui sa tead, et sind või leinajat ei ole kodus, kui postiljon tuleb, palun märgi tellimusse enda või lainaja postkontori aadress, nii on võimalik saada  kiri kätte nõudmisel postkontorist. Sulle või leinajale saadetakse SMS või e-kiri saadetise saabumisel postkontorisse.

Laos