Leinakaart 1015-2

7.90

Leinakaart nr 1015-2. Kaart on kahe poolega, seest tühi. Kaardi mõõtmed: 21 x 11cm. Sees on must kartong, millele on võimalik sisse printida Sinu poolt valitud kaastundeavaldus ja saata see otse e-poest saajale. See teenus juurde 1€. Sisse prinditav kaastunde tekst on tavalisel koopia paberil, lõigatakse välja äärtest veidi väiksem ja kleebitakse kaardi külge kahepoolse teibiga. Soovi korral tee “linnuke” valikusse : “Soovin teksti kaardile” ja palun saada kaardile minev kaastundeavaldus aadressile: tenderly.seebid@gmail.com

Kaart on valmistatud 300g/m mustale kartongile. Peal on hall, vähese läikega 220 g/m kartong, sissepressitud ornament ja kaks väikest valget tuvikest.

Kaardi alumises osas on tekst:

” Valud kaovad,

kuid mälestus

jääb meie südamesse…”

Siin üks väike näide kaastundeavaldusest, mille võib kohendada Sinule ja saajale sobivalt ning kaardi sisse printida:

Kallid ………….!

Tunneme teile südamest

kaasa …….. kaotuse puhul.

Oleme mõtetes teiega ja

saadame südamele armastust

ning hingele paisid.

….. perega

kuu nimetus, 20…

Kaarti ostes vali palun postitusviisidest Omniva tähitud maksikiri 3.45€. Kaart saadetakse Sulle või otse leinajale mulliümbrikus tähitud maksikirjana. Palun ole kindel, et Sinu või leinaja postiaadress on lisatud postitamise andmetesse.  Soovi korral võid need tellimust tehes märkmetesse lisada. Kui sa tead, et sind või leinajat ei ole kodus, kui postiljon tuleb, palun märgi tellimusse enda või lainaja postkontori aadress, nii on võimalik saada  kiri kätte nõudmisel postkontorist. Sulle või leinajale saadetakse SMS või e-kiri saadetise saabumisel postkontorisse.

Laos

Kategooriad: ,