Tellimustingimused

KEHTIVUS
Käesolevad tingimused kehtivad Tenderly (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil www.tenderly.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.
LEPINGU JÕUSTUMINE
Tellija tellimus loetakse pakkumuseks sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüjat loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Tellija saab olla täisealine füüsiline isik, kes omab Eestis püsivat elukohta või juriidiline isik.
 HIND JA MAKSEVIIS
Tenderly e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta. Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Makseviisideks on tasumine Maksekeskuse pangalingi vahendusel. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.
OMNIVA PAKIAUTOMAAT
Paki saatmiskulu on 3.90 eurot. Üle 50 € tellimuse korral tasub postikulu müüja.
Tellimust vormistades saad valida loetelust sobiva automaadi. Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Seetõttu on vajalik korrektse mobiiltelefoni numbri olemasolu. Selle koodi abil saad paki automaadist kätte. Kõik on väga lihtne ja pakiautomaadi ekraanil on vajalikud juhendid olemas. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.
Kuidas pakk kätte saada: http://www.post24.ee/Kuidas_vastu_votta
Kus automaadid asuvad: http://www.post24.ee/asukohad
 OMNIVA PAKK PAKIAUTOMAADIST POSTKONTORISSE 5.70€.
Üle 50 eurose tellimuse korral tasub Eesti sisese postikulu müüja.
 ONMNIVA KULLERPAKK
Kullerpaki puhul tuuakse pakk kliendile koju kätte. Kullertasu on 7.40€.
  ITELLA SmartPOSTi PAKIAUTOMAAT
Paki saatmiskulu on 3.45€. Üle 50 € tellimuse korral tasub postikulu müüja.
SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Tellimust vormistades saad valida loetelust sobiva automaadi. Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Seetõttu on vajalik korrektse mobiiltelefoni numbri olemasolu. Selle koodi abil saad paki SmartPOSTist kätte. Kõik on väga lihtne ja pakiautomaadi ekraanil on vajalikud juhendid olemas. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.
Otsi lähimat automaati  Smartposti kodulehelt.
 Soome saadetakse pakid Itella Smartpost’ i vahendusel vastavalt rahvusvahelise teenuse hinnakirjale ning sel juhul tasuta postituse limiit ei kehti.

Smartposti pakiautomaati 15.00 €

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE

Tellitud kaubad edastatakse tellijale postipakiga tellija elukohajärgsesse postiasutusse või kullerpakina või pakiautomaati. Kullerpaki toob teenindaja tellijale kätte.
TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 1-3, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest. Tasumata tellimusi säilitatakse 3 päeva. Selle aja jooksul tasutama jäänud tellimused tühistatakse.
TELLIJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA
Tellijal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest tellijale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamist müüjale nimetatud tähtaja jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis ja vigastamata.
MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA
Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel ei olnud selleks käesolevate tingimuste kohaselt õigust.
 RAHA TAGASTAMINE
Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.
 OMANDIRESERVATSIOON
Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.
ISIKUANDMETE KASUTAMINE
Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
LÕPPSÄTTED
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.