KKK

Kas seep “Külluslik elu” muudab mu naha kuldseks, kui end sellega pesen?

Ei, seep sisaldab kuldset micat, mida kasutatakse kosmeetika tööstuses lauvärvide jm toodete sees. See on ülipeenike kullapuru, mis loputades koos veega maha tuleb.

Toodete koostisesse on märgitud: “seebikivi”, kas see on ohtlik?

Külmprotsessi seepide valmistamisel kasutatakse seebikivi. Valmistoodetes seebikivi ei esine. Seebistumisel muutuvad rasvad ja õlid seebikivi toimel seebiks. Tekib täiesti uus aine-seep. Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrus nr 1223/2009/EÜ järgi peab valmistaja lisama tootele INCI koostise (see on ülemaailmselt levinud nimistu, millest kõik üheselt aru saavad). INCI nimistusse lisatakse kõik komponendid, millest seep tehtud on. Kui toode on valmistatud seebikiviga, siis ei esine sellest kasutajale mingit ohtu.

Kui soovin tellida seepe firma kingitusteks, siis mis ajaga peaksin arvestama?

Üldiselt saavad külmprotsessi seebid nö “küpseks” nelja kuni kuue nädala jooksul. Kui soovite seepide peale ka oma firma logo, siis tuleb alustada stantsi tellimisest, mis võtab aega ca  1 nädal. Vahel on vaja ka eraldi toorainet tellida, see kõik võtab aega. Kokkuvõtteks 2 kuud enne üle andmist on piisav aeg tellimuse esitamiseks. Seega, kui soovite jõulupeol seepide näol kinke jagada, tuleks tellimus esitada juba oktoobri alguses või hiljemalt keskpaigas.